Donanım Tasarım Hizmetleri

Şematik Tasarım

A ngora Teknoloji, elektronik sistemlerin temel parçalarından olan gömülü donanımların geliştirilmesinde hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Belirlenen işlevsel ve performans gereksinimlerini eksiksiz yerine getiren düşük maliyetli donanım çözümleri sunmaktadır. FPGA, mikrodenetleyici, SoC tabanlı yüksek hızda işlem kabiliyetine sahip, IEEE ve diğer standartlarda kablolu ve kablosuz (RF) haberleşmeler yapan devreler tasarlamaktayız.

DONANIM TASARIM HİZMETLERİMİZ

 • Şematik Tasarım
  İşlevsel ve ortam gereksinimlerine uygun malzeme seçimi yapılarak en uygun maliyetli devreler tasarlanmaktadır.
 • PCB Tasarımı
  Diğer cihazlar ile etkileşiminden ve devre bileşenlerinin ısınmasından kaynaklanan performans kayıplarını azaltmak için termal yönetim uygulanmakta ve düşük EMI tasarımlar yapılmaktadır. Gereksinimlere uygun çok katmanlı, küçük boyutlarda ve yoğunlaştırılmış kompakt tasarımlar yapılabilmektedir.
 • Kutu (Mahfaza) Tasarımı - Güvenilir 3. kuruluşlar ile birlikte çalışılmaktadır
  Çalışma ortam şartlarına uygun ve ilgili koruma sınıflandırma testlerinden geçmiş tasarımlar yapılmaktadır.
 • Uyumluluk Testleri - Akredite kuruluşlarda yapılmaktadır
  Geliştirilen cihazların FCC,CE gibi sertifikasyon gereksinimlerine uygunluğunu ölçmek için gereken markalama testlerinin araştırılması ve bu testlerin yönetilmesi tarafımızdan yapılmaktadır.
 • Test Jig Tasarımı
  Seri üretime girecek tasarımların elektriksel kontrollerinin yapılabilmesi için gerekli otomatikleştirilmiş test düzeneklerini geliştirmekteyiz.