Yazılım Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri

Şematik Tasarım

Angora Teknoloji, geliştirilen elektronik ürünlerin işlevselliğini eksiksiz yerine getirmesi, sistemin parçası olarak bir uyum içinde çalışması, kullanıcı etkileşimi ve gerekli testlerinin yapılabilmesi için yazılım tasarım hizmeti sunmaktadır.

YAZILIM TASARIM HİZMETLERİMİZ

 • Gömülü Yazılım Geliştirme
  Cihazların istenilen yönetimsel işlemleri yerine getirebilmeleri için gerekli donanım yazılımlarını ve HDL kodlarını geliştirmekteyiz. Sıralı ya da paralel çalışabilen donanımların kod geliştirme aşamalarında hız ve hafıza/kapı ilişkisini en uygun düzeyde tutacak tasarımlar yapılmaktadır.
  Haberleşme kabiliyetlerine sahip cihazlar için standartlara (IEEE802.3, IEEE802.11, IEEE802.15 gibi) uygun tasarımlar yapılmakta ve gerektiğinde sisteme özel protokoller geliştirilmektedir.
 • Kullanıcı Arayüzü Tasarımı
  Cihaz işlevselliğini arttıran ve kullanıcı etkileşimini sağlayan PC ve web uygulamaları geliştirilmektedir.
 • Sürücü Yazılım Tasarımı
  Geliştirilen sistem ve modüllerin seri port, USB, SPI gibi arabirimler üzerinden yönetilebilmeleri için Linux ve Windows ortamlarında çalışabilen sürücü yazılımları geliştirilmektedir.
 • Linux Çekirdek Uyarlama
  Geliştirilen ortama özel yeni mimaride çalışacak Linux çekirdeği uyarlanmaktadır. En az hafıza ve yazılımsal kaynak/hizmet kullanarak hızlı ve güvenilir bir sistem geliştirmek için çalışmalar yapılmaktadır.